Regulamin
Regulamin zakupów

 
1.
      Sklep internetowy, którego właścicielem jest Almuz Acoustics (NIP 645-244-10-65, REGON 243589409) prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.


2.
      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.


 3.
      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  Produkty objęte czasową promocją nie mogą być objęte dodatkowych rabatem lub obniżką.


4.
      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT. 


5.
      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.


6.
      Możliwe są następujące formy płatności:
Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie. 
Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający numer naszego rachunku bankowego.
Od razu po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy towar.


7.
      Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić nowy termin.


8
.
W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań należy odesłać na koszt sklepu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Adres do zwrotu jest następujący:
Almuz Acoustics Aleksander Kwaśny, ul. Lenartowicza 6 lok. 5, 41-902 Bytom, tel. dla kuriera: 501-392-200

      

9.
Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. 


10.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

 
11.
      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 

12.
Wszystkie zamówienia, z wyjątkiem zamówień na towary produkowane na indywidualne zamówienie, mogą zostać po złożeniu anulowane przez Klienta bez podania przyczyny. Z zastrzeżeniem, że opakowanie fabryczne musi pozostać nienaruszone.
 

13.
      Składając zamówienie, Klient akceptuje czas oczekiwania na wyprodukowanie wyrobu na jego indywidualne zamówienie wynoszący od 4 do 8 tygodni (w zależności od asortymentu), liczony od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczkowej, która w przypadku wyrobów firmy Linea Cali wynosi 85% wartości brutto zamówienia.


14.

W przypadku wszystkich wyrobów włoskiej firmy Galbusera G.&G. oraz Linea Cali wymagamy wpłaty zaliczki w wysokości min. 85% wartości zamówienia brutto, a czas realizacji zamówienia liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczkowej i wynosi od 4 do 8 tygodni. Składając zamówienie w okresie od 1 września do 1 czerwca klient akceptuje czas oczekiwania na wyprodukowanie wyrobu na jego indywidualne zamówienie wynoszący od 4 do 8 tygodni, liczony od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczkowej. Dla zamówień złożonych i opłaconych w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia termin realizacji ulega wydłużeniu o 30 dni (ze względu na sierpniową przerwę produkcyjną). Brak podstaw do rezygnacji z zamówienia zachodzi również w przypadku wydłużenia terminu realizacji do 12 tygodni. 

Podstawowym kolorem produktów GalbuseraG.&G. jest czerń starodawna, do pozostałych kolorów jest dopłata (ze względu na dodatkową obróbkę chemiczną) zależna od modelu klamki.


15. 
W przypadku okuć z promocji "Klamki od ręki" warunkiem dostawy następnego dnia jest złożenie zamówienia do godz. 12:00 dnia roboczego.

16.

Klamki "od ręki"

W przypadku zamówień dotyczących klamek z kategorii "Klamki od ręki - wysyłka w dniu zamówienia" konieczne jest dokonanie przedpłaty 100% do godz. 12:00. Dopiero wówczas wysyłka jest realizowana w dniu zaksięgowania wpłaty.
 
17.
Opóźnienie w terminie realizacji zamówienia nie upoważnia Klienta do żądania roszczeń, takich jak rabat czy jakakolwiek inna forma rekompensaty z tytułu przekroczonego terminu.
 
18.
W chwili odbioru towaru Klient jest każdorazowo zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Reklamacje Klienta, dotyczące uszkodzeń mechanicznych towaru, jak i przesyłki powstałe podczas transportu oraz braków w zamówieniu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (kuriera). Wszelkie reklamacje wynikające z uszkodzeń transportowych bez spisanego protokołu nie będą rozpatrywane.

19.
Klamki, gałki w wykończeniach kolorystycznych w wyniku naturalnego zużycia mogą ulegać wytarciu, co nie podlega gwarancji.
 
20.
W przypadku zamówień za pobraniem powyżej 500 zł - konieczna przedpłata 100% na konto sklepu klamkiexpert.pl

21.
W przypadku wyrobów produkowanych na indywidualne zamówienie oczekujemy 7 dni od złożenia zamówienia na dokonanie wpłaty zaliczki. Po tym czasie zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

22.
Ponieważ produkty firmy Galbusera G.&G. są każdorazowo produkowane na indywidualne zamówienie – nie ma możliwości ich zwrotu ani wycofania się z zamówienia po wpłaceniu zaliczki.
 
23.
Nie przyjmujemy zwrotów towarów, które mają naruszone opakowanie fabryczne oraz noszą ślady montażu.
 


 
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU:

 
        Produkty oferowane przez sklep Klamki Expert to w 100% oryginalne, wyjątkowe artykuły. Każdy z nich jest nowatorsko zaprojektowany, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów oraz posiada certyfikat producenta. 

        Jeżeli jednak uznają Państwo, że zamówiony produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, gwarantujemy bezproblemowy zwrot należności za produkt w ciągu 14 dni od daty zakupu.
        Klient odsyła wówczas towar na koszt własny, a zwracany produkt musi być nieużywany, nie może nosić śladów montażu oraz musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu.
     
       Towary produkowane na zamówienie nie podlegają zwrotowi.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl