ISEO R6 Extra wkładka bębenkowa dwustronna z gałką, niklowana matowa
Kod produktu: 8859-****95
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Odporność na włamanie: Klasa B (średnie). Zabezpieczenie kodu: Klasa 5 (wysokie). Odporność na atak: Klasa C. Ilość kombinacji: >40 000
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Almuz Acoustics. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis produktu
Iseo R6
Wkładka bębenkowa dwustronna z gałką na klucz poziomy włoskiej firmy Iseo posiada sześć aktywnych zastawek i sześć kołków ze stali nierdzewnej zwiększających odporność na manipulacyjne otwarcie, zabezpieczenie przeciwprzewierceniowe w korpusie.
Jak wymierzyć długość wkładki:
Dla zapewnienia bezpieczeństwa wkładka nie powinna wystawać więcej niż 3 mm po stronie zewnętrznej szyldu.

Instrukcja wymiany wkładki bębenkowej
Dane techniczne
- Producent Iseo
- Wyprodukowano we Włoszech
- Odporność na włamanie Klasa B (średnia)
- Zabezpieczenie kodu Klasa 5 (wysokie)
- Odporność na atak Klasa C (średnia odporność na wiercenie, atak mechaniczny)
- Ilość kombinacji >40 000
- Opakowanie zawiera wkładkę z gałką, klucze (5 szt.), kartę kodową, śrubę mocującą o dł. 65 mm
- Odporność ogniowa Klasa 1: odpowiednie do stosowania w drzwiach przeciwpożarowych i dymoszczelnych
- Ilość kluczy 5 szt. w cenie wkładki (większa ilość za dopłatą)
- Wykończenie (Kolor) nikiel matowy
- Materiał mosiądz