Klamka ATENE 2609 z otworem na klucz zwykły, porcelana kremowa kwiaty wiosenne
Kod produktu: GG2609/D22/KL
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Klamka Atene 2609 na szyldzie długim z otworem na klucz zwykły wykonana jest z ręcznie kutego żelaza oraz porcelany kremowej z motywem kwiatów wiosennych. Okucie dostępne jest w czternastu powłokach kolorystycznych. Pozwala to dobrać kolor klamki do charakteru wnętrza lub do kolorystyki drzwi.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Almuz Acoustics. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis produktu
Klamka Atene 2609 z otworem na klucz zwykły wykonana jest z ręcznie kutego żelaza oraz porcelany kremowej z motywem kwiatów wiosennych. Okucie dostępne jest w czternastu powłokach kolorystycznych. Pozwala to dobrać kolor klamki do charakteru wnętrza lub do kolorystyki drzwi.
Rozstaw: 72, 90 mm. Inne na zamówienie.

Dane techniczne
- Sposób montażu Na śruby i wkręty
- Wykończenie (kolorystyka) Galbusera G.&G. (do wboru)
- Materiał żelazo kute, porcelana Bavaria
- Rodzaj szyldu (rozety) długi szyld
- Zastosowanie do drzwi wewnętrznych
- Kolekcja Retro z porcelaną
- Rozstaw (mm) 72, 85, 90
- Wariant gałki nie dotyczy
- Wspomaganie (sprężyny powrotne) Opcja do wyboru
- Jednostka miary komplet
- Opakowanie zawiera kpl. klamek (2 szt. na dwie strony drzwi) trzpień do klamki 8x8 mm, wkręty mocujące